Blog Baltdentica dla stomatologów

 

Nasz blog ma być skarbnicą wiedzy z zakresu biznesu oraz aktów prawnych obowiązujących na stomatologicznym rynku zdrowia.

 
luty
02 '18

Daj sobie pomóc

Karolina

Karolina

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób zmaga się z różnymi problemami psychicznymi. Czasami jest to zwykły smutek, nieraz dłuższe przygnębienie. Często towarzyszą nam lęki i niepokojące myśli. Nieraz nie mamy siły wstać z łóżka, podjąć się codziennych zadań, nic nas nie cieszy. Nie warto się tak męczyć. Można bez problemu skorzystać z porady specjalistów.
Psycholog z Wrocławia nam w tym pomoże. Po spokojnej rozmowie dowiemy się, na czym stoimy. Jeśli będzie trzeba zaleci wizytę u psychiatry, który przepisze odpowiednie środki farmaceutyczne. Czasami wystarczy kilka spotkań, a niekiedy potrzebna jest długoterminowa psychoterapia. W takim wypadku należy umówić się na wizytę u psychoterapeuty. Nie martwmy się koniecznością długiego leczenia. 
Na pewno poczujemy się lepiej i wrócą nam siły witalne. Psycholog może pomóc także dzieciom z trudnościami w szkole czy osobom z nałogami. Każdy, kto czuje, że ma jakiś problem i nie może sobie z nim poradzić, to powinien niezwłocznie zgłosić się po pomoc do specjalisty. Nie warto się męczyć. Czasem krótka rozmowa przyniesie olbrzymią ulgę. Psycholog  pomaga także w radzeniu sobie z różnego rodzaju stresowymi sytuacjami. Na przykład ciężka choroba w rodzinie czy śmierć bliskiej osoby. 
Rozwód i strata pracy też mogą być bardzo stresujące i odbić się na naszym zdrowiu. Psycholog z gabinetu w relacji z tobą podpowie jak radzić sobie w różnych sytuacjach stresowych. Są odpowiednie techniki na pozbycie się stresu i na stawienie czoła problemom. Strach ma wielkie oczy. Można go łatwo okiełznać.

psycholog
terapeuta
psychoterapeuta

frazy kluczowe: psycholog, terapeuta, psychoterapeuta


 

Warto zobaczyć

Leczenie, Zdrowie, Apteki, Lekarz, Medycyna, Psychoterapia, Sport

Piszą na tym blogu

Joanna, Karolina, Marzena

Archiwum

Marzec 2018, Luty 2018, Listopad 2017, Październik 2017, Wrzesień 2017