Blog Baltdentica dla stomatologów

 

Nasz blog ma być skarbnicą wiedzy z zakresu biznesu oraz aktów prawnych obowiązujących na stomatologicznym rynku zdrowia.

 
październik
04 '17

Wewnętrzna harmonia to komfort życia

Wewnętrzna harmonia to komfort życia

(...) pozwolą mu na lepsze odnalezienie się w psychofizycznych warunkach otoczenia. Formy psychoterapii mogą przybierać różną postać. Psychoterapeuta z Zabrza niesie pomoc i wsparcie w pełnym zakresie psychoterapii. Prowadzi zajęcia indywidualne, grupowe, małżeńskie, a także terapie rodzinne. Ich forma uzależniona jest od celów każdorazowo formułowanych indywidualnego dla każdego pacjenta. Na komfort pacjenta na pewno wpływa to, iż cele terapii są ustalane (...)

Artykuły: lekarz, psychoterapia, terapia, zabrze

 
październik
03 '17

Gdy starość nie jest szczęśliwa

Gdy starość nie jest szczęśliwa

(...) W naszym społeczeństwie starość niestety cały czas stanowi pewne tabu. Dużo mówi się o dzieciach, o ich potrzebach i sposobach na najlepszą opiekę. Istnieje mnóstwo blogów parentingowych, każdego roku pojawia się coraz więcej poradników dla młodych mam i ojców. Interesujemy się ludźmi małymi i młodymi - dla nich przeznaczonych jest wiele atrakcji, lokali, zajęć. Nic dziwnego, że w społeczeństwie, które tak (...)

Artykuły: lekarz, łódź, psychoterapia, terapia