Blog Baltdentica dla stomatologów

 

Nasz blog ma być skarbnicą wiedzy z zakresu biznesu oraz aktów prawnych obowiązujących na stomatologicznym rynku zdrowia.

 
październik
30 '17

Jak zaradzić żylakom?

Jak zaradzić żylakom?

(...) antykoncepcyjnych. Dowiedz się więcej o żylakach i leczeniu operacyjnym na stronie: http://klinikavenamed.pl Podsumowując, możemy stwierdzić, że żylakom sprzyjają przede wszystkim: genetyka, hormony (stąd żylaki u kobiet po ciążach), brak ruchu, ciągłe stanie, noszenie nieodpowiednich ubrań (i butów na wysokich obcasach) oraz nieodpowiednie odżywianie się, a także, co (...)

Artykuły: leczenie, medycyna, uroda, zdrowie, żylaki

 
październik
26 '17

Poznań - miasto dla aktywnych

Poznań - miasto dla aktywnych

(...) Poznań to jedno z najlepiej i najprężniej rozwijających się miast w naszym kraju. Stolica Wielkopolski jest wizytówką tego terenu. Samo miasto oferuje swoim mieszkańcom bardzo wiele. Każdy znajdzie tu coś dla siebie z bogatej oferty rozrywkowo - kulturalnej. W Poznaniu nie można się nudzić! Również ludzie lubiący aktywny tryb (...)

Artykuły: fitness, hobby, poznań, sport, zdrowie

 
październik
16 '17

Zabiegi rehabilitacyjne? Tylko w Resurs

Zabiegi rehabilitacyjne? Tylko w Resurs

(...) Większość osób dojrzałych i starszych skarży się na dolegliwości związane z bólami pleców czy kręgosłupa. Takie schorzenia mogą wynikać z nieprawidłowej postawy, siedzącego trybu życia lub przeciążenia kręgosłupa. Niektórzy (...)

Artykuły: apteki, leczenie, przychodnia, rehabilitacja, resurs, wrocław, zdrowie